Zyskaj moc dzięki firmie Panasonic i wygraj udział w obozie karate POWER RANGERS

Zyskaj moc dzięki firmie Panasonic i wygraj udział w obozie karate POWER RANGERS

 

4 maja 2021, Zellik – Kreatywna energia pomiędzy firmą Panasonic – największym w Europie producentem baterii – i należącą do Hasbro marką POWER RANGERS nie traci mocy. Dzięki tegorocznej współpracy uczestnicy konkursu mogą zyskać moc, a konkretnie zagrać w grę online i wygrać udział w obozie karate POWER RANGERS.

Jest to kolejna ekscytująca okazja dla fanów POWER RANGERS z całej Europy. W nowej kampanii trzeba wykazać się swoimi umiejętnościami w grze Power Up, aby wygrać ekskluzywne nagrody lub po prostu dobrze się bawić!

Uwolnij w sobie moc POWER RANGER

Gra Power Up polega na wskoczeniu – i to dosłownie – do świata pełnego akcji, w którym misją POWER RANGERS jest zebrać jak najwięcej baterii Panasonic. Zabawa nigdy się nie kończy, ponieważ uczestnicy mogą grać tak często, jak chcą. Wystarczy wejść na stronę poweryourday.win, by zacząć grać (i wygrywać!). Konkurs kończy się 31 grudnia 2021 roku.

Wynik, który upoważnia do ubiegania się o główną nagrodę, można przesłać tylko raz w miesiącu. Trzech szczęśliwców będzie miało okazję wziąć udział w obozie karate POWER RANGERS. Każdemu zwycięzcy zostanie zaproponowana czterodniowa wycieczka, wraz z przelotem i zakwaterowaniem, do ściśle tajnego miejsca, w którym będą czekać profesjonalni trenerzy karate POWER RANGERS.

Ponadto 50 kolejnych finalistów otrzyma w nagrodę za swoje wysiłki niesamowite nagrody: figurkę POWER RANGERS Dino Fury Morpher oraz wyrzutnię Nerf Ultra AMP.

Nagrody miesiąca – tak, naprawdę jest o co grać! – to między innymi wysokiej jakości zestawy baterii Panasonic, zestaw dwóch figurek POWER RANGERS Dino Fury Battle Attackers, wyrzutnia Nerf Ultra AMP i wyrzutnia Nerf Elite 2.0 Phoenix CS-6.

Potężna współpraca (i bardzo szczęśliwi zwycięzcy)

Nowa kampania jest elementem współpracy między Panasonic Energy a Hasbro, międzynarodową firmą zajmującą się grami i rozrywką, a jednocześnie właścicielem markiPOWER RANGERS.

Nowy konkurs oznacza również koniec naszej kampanii z 2020 roku, w której fani serialu zostali poproszeni o stworzenie krótkiego filmu pokazującego, jak sami wcielają się w POWER RANGERS w swoim codziennym życiu. Oprócz nagród miesiąca przyznaliśmy dwie szczególne, niepowtarzalne nagrody – gdy pozwolą na to warunki, Daniel (Austria) i Asit (Wielka Brytania) polecą na plan serialu POWER RANGERS Dino Fury. Daniel weźmie udział w ekskluzywnej wycieczce za kulisami planu, a Asit pojawi się jako statysta w jednym z odcinków. Nie możemy się doczekać, kiedy zobaczymy go na naszych ekranach.

Panasonic Power

Jakość, moc i trwałość baterii Panasonic sprawia, że doskonale nadają się one do Twoich zabawek, w tym zabawek na baterie inspirowanych serialem POWER RANGERS.

Oprócz konkursu online zestawy baterii z edycji limitowanej można znaleźć w punktach sprzedaży Panasonic w całej Europie oraz w sklepach internetowych. Specjalny wzór pojawi się na opakowaniach baterii Panasonic EVOLTA, Pro Power i Everyday Power oraz na opakowaniach baterii litowych guzikowych często używanych w zabawkach. Zdobądź przedmioty kolekcjonerskie!

 

 

 


O HASBRO

Hasbro (NASDAQ: HAS) to międzynarodowa firma rozrywkowa, której celem jest tworzenie najlepszych na świecie gier i rozrywek. Począwszy od zabawek i gier po programy telewizyjne, filmy, gry cyfrowe i produkty konsumenckie, Hasbro oferuje swoim odbiorcom rozmaite sposoby doświadczania kultowych marek, m.in. NERF, MY LITTLE PONY, TRANSFORMERS, PLAY-DOH, MONOPOLY, BABY ALIVE, MAGIC: THE GATHERING i POWER RANGERS, a także czołowych marek partnerskich. Dzięki swoim wytwórniom rozrywkowym, Allspark Pictures i Allspark Animation, firma buduje pozycję swoich marek na całym świecie przez wspaniałe opowieści i treści na wszystkich ekranach. Hasbro stara się uczynić świat lepszym miejscem dla dzieci i ich rodzin przez społeczną odpowiedzialność biznesu i działania charytatywne. W 2019 roku firma Hasbro zajęła 13. miejsce w rankingu 100 Best Corporate Citizens czasopisma „CR Magazine” oraz otrzymała tytuł World’s Most Ethical Companies® przyznawany przez Ethisphere Institute ósmy rok z rzędu. Aby dowiedzieć się więcej, wejdź na stronę www.hasbro.com oraz obserwuj nas na Twitterze (@Hasbro) i Instagramie (@Hasbro).

 

Press Release Power Up_final_PL PAN.21.056 Press Release Power Up_final_PL.docx - 37 KB Press Release Power Up_final_PL PAN.21.056 Press Release Power Up_final_PL.pdf - 251 KB

 

 

 

Więcej o APS NV

ABOUT APS NV

Advanced Power Solutions (formerly named Panasonic Energy Europe) is one of the leading suppliers of primary batteries in the European market, with a revenue of € 213 million in 2020. Our key products include alkaline, zinc carbon batteries as well as Ni-MH batteries and specialty batteries. We have two manufacturing facilities, one located in Belgium (Tessenderlo) and the other in Poland (Gniezno) which have a combined production volume of more than 1,800 million units in 2020. With a pan-European network, we sell our products in over 50 countries across Europe. For more information, please visit: www.panasonicbatteries.com.

APS NV
Brusselsesteenweg 502
1731 Zellik
Belgium