Zarezerwuj czas na przyjęcie urodzinowe eneloop

Zarezerwuj czas na przyjęcie urodzinowe eneloop

Idealna okazja do rozświetlenia życia!

eneloop, rewolucyjny akumulator Panasonic będzie dosłownie i w przenośni rozświetlać Warszawę 19 marca br. z okazji obchodów swojego 10-lecia. Nie przegap tego spektakularnego przyjęcia urodzinowego, które odbędzie się tuż obok centrum handlowego Złote Tarasy.

Akumulatory eneloop zostały wprowadzone na rynek w 2005 roku i zrewolucjonizowały rynek dzięki swoim wyjątkowym właściwościom: można je ładować nawet 2100 razy i mają niskie tempo samorozładowania. Ponadto są one wstępnie naładowane energią słoneczną, dzięki czemu można je używać od razu po wyjęciu z opakowania. Obecnie trwałe i niezawodne produkty tej marki są stosowane w ponad 80 krajach, w ciągu ostatniej dekady (do końca marca 2015 r.) zostało wyprodukowanych ponad 330 milionów sztuk.

Dla uczczenia 10-letniego istnienia tego wyjątkowego, ekologicznego akumulatora eneloop, firma Panasonic będzie prowadziła specjalną kampanię promocyjną, która rozpocznie się  31 marca i potrwa do końca 2016 r. Poza uruchomieniem nowej strony internetowej, dostępnej w 13 językach i wieloma atrakcyjnymi konkursami (np. aktualnie trwa European photo challenge), firma Panasonic urządziła spektakularne przyjęcie urodzinowe w Niemczech. Już niebawem kolejne w Polsce!

Pierwsze wydarzenie miało miejsce w Bikini Berlin w listopadzie 2015 r. i okazało się ogromnym sukcesem. Z gigantycznego, świetlistego stoiska w kształcie eneloop rozdano przechodniom ponad 5000 żarzących się toreb z gadżetami. Ludzie w każdym wieku zatrzymywali się, aby świętować razem z eneloopy, maskotką marki. Film z eventu można zobaczyć pod następującym linkiem:  https://www.youtube.com/watch?v=e-hExCdiFCY.

eneloop zaprasza do wspólnego świętowania i spędzenia popołudnia, w sobotę, 19 marca 2016 r. przy centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie. Wydarzenie będzie koncentrowało się wokół akumulatorów eneloop dających oszczędność energii i pieniędzy.

Odwiedzający stoisko otrzymają wyjątkową torbę prezentową eneloop zawierająca specjalną rocznicową zniżkę na produkty eneloop i modne oświetlenie LED, zasilane przez akumulatory eneloop. Przydadzą się one podczas akcji GODZINA DLA ZIEMI, która jest organizowana przez World Wildlife Fund (ekologiczną organizację zajmującej się ochroną planety) i odbywa się w ten sam wieczór. GODZINA DLA ZIEMI to akcja, w ramach której ludzie z całego świata gaszą światła na jedną godzinę od 20:30 do 21:30. W tym momencie eneloop będzie pod ręką, aby poprowadzić Cię w ciemności!

Data i godzina: sobota, 19 marca 2016 r., 11:00 - 21:30
Gdzie nas znaleźć: przy centrum handlowym Złote Tarasy (ul. Złota 59 00-120 Warszawa)

Oprócz eventu, w ten weekend firma Panasonic oferuje 30% zniżki na produkty eneloop we wszystkich sklepach RTV EURO AGD, Media Markt, Saturn, MAKRO w Polsce, jak również w sklepie internetowym Panasonic.

Julie Post Project Manager, ARK Communicatie
Vicky Raman Brand Marketing Manager, Panasonic Energy Europe NV
Więcej o Panasonic Energy Europe NV

O FIRMIE PANASONIC ENERGY EUROPE NV

Panasonic Energy Europe ma siedzibę w Zellik niedaleko Brukseli, w Belgii. Spółka jest częścią Panasonic Corporation, wiodącego globalnego producenta wyrobów elektronicznych i elektrycznych. Ogromne i długotrwałe doświadczenie firmy Panasonic w dziedzinie elektroniki użytkowej sprawiło, że firma jest dzisiaj największym producentem akumulatorów w Europie. Europejskie zakłady produkcyjne znajdują się w Tessenderlo w Belgii oraz w Gnieźnie. Panasonic Energy Europe dostarcza mobilne rozwiązania energetyczne do ponad trzydziestu krajów Europy. Bogata oferta produktów firmy obejmuje baterie wielokrotnego ładowania, akumulatory cynkowo-węglowe, alkaliczne i specjalne (takie jak cynkowo-powietrzne, fotolityczne, litowe, mikroalkaliczne, srebrowo-tlenkowe) oraz ładowarki. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.panasonic-batteries.com.

INFORMACJE O FIRMIE PANASONIC

Panasonic Corporation z siedzibą w Osace w Japonii jest firmą przodującą na świecie w dziedzinie opracowywania i wytwarzania wyrobów elektronicznych do szerokiej gamy zastosowań domowych, handlowych i przemysłowych. Na zakończenie roku obrotowego, 31 marca 2019 r., Panasonic odnotował skonsolidowaną sprzedaż netto w wysokości około 69,7 miliardów euro. Panasonic z oddaniem działa na rzecz tworzenia lepszego świata i lepszego życia, nieustannie przyczyniając się do rozwoju społeczeństwa i szczęścia ludzi na całym świecie. W 2018 roku firma świętowała setną rocznicę powstania. Więcej informacji o spółce i marce Panasonic znajdziesz na stronie www.panasonic.net.

Panasonic Energy Europe NV
Brusselsesteenweg 502
1731 Zellik
Belgium