Zarezerwuj czas na przyjęcie urodzinowe eneloop

Zarezerwuj czas na przyjęcie urodzinowe eneloop

Idealna okazja do rozświetlenia życia!

eneloop, rewolucyjny akumulator Panasonic będzie dosłownie i w przenośni rozświetlać Warszawę 19 marca br. z okazji obchodów swojego 10-lecia. Nie przegap tego spektakularnego przyjęcia urodzinowego, które odbędzie się tuż obok centrum handlowego Złote Tarasy.

Akumulatory eneloop zostały wprowadzone na rynek w 2005 roku i zrewolucjonizowały rynek dzięki swoim wyjątkowym właściwościom: można je ładować nawet 2100 razy i mają niskie tempo samorozładowania. Ponadto są one wstępnie naładowane energią słoneczną, dzięki czemu można je używać od razu po wyjęciu z opakowania. Obecnie trwałe i niezawodne produkty tej marki są stosowane w ponad 80 krajach, w ciągu ostatniej dekady (do końca marca 2015 r.) zostało wyprodukowanych ponad 330 milionów sztuk.

Dla uczczenia 10-letniego istnienia tego wyjątkowego, ekologicznego akumulatora eneloop, firma Panasonic będzie prowadziła specjalną kampanię promocyjną, która rozpocznie się  31 marca i potrwa do końca 2016 r. Poza uruchomieniem nowej strony internetowej, dostępnej w 13 językach i wieloma atrakcyjnymi konkursami (np. aktualnie trwa European photo challenge), firma Panasonic urządziła spektakularne przyjęcie urodzinowe w Niemczech. Już niebawem kolejne w Polsce!

Pierwsze wydarzenie miało miejsce w Bikini Berlin w listopadzie 2015 r. i okazało się ogromnym sukcesem. Z gigantycznego, świetlistego stoiska w kształcie eneloop rozdano przechodniom ponad 5000 żarzących się toreb z gadżetami. Ludzie w każdym wieku zatrzymywali się, aby świętować razem z eneloopy, maskotką marki. Film z eventu można zobaczyć pod następującym linkiem:  https://www.youtube.com/watch?v=e-hExCdiFCY.

eneloop zaprasza do wspólnego świętowania i spędzenia popołudnia, w sobotę, 19 marca 2016 r. przy centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie. Wydarzenie będzie koncentrowało się wokół akumulatorów eneloop dających oszczędność energii i pieniędzy.

Odwiedzający stoisko otrzymają wyjątkową torbę prezentową eneloop zawierająca specjalną rocznicową zniżkę na produkty eneloop i modne oświetlenie LED, zasilane przez akumulatory eneloop. Przydadzą się one podczas akcji GODZINA DLA ZIEMI, która jest organizowana przez World Wildlife Fund (ekologiczną organizację zajmującej się ochroną planety) i odbywa się w ten sam wieczór. GODZINA DLA ZIEMI to akcja, w ramach której ludzie z całego świata gaszą światła na jedną godzinę od 20:30 do 21:30. W tym momencie eneloop będzie pod ręką, aby poprowadzić Cię w ciemności!

Data i godzina: sobota, 19 marca 2016 r., 11:00 - 21:30
Gdzie nas znaleźć: przy centrum handlowym Złote Tarasy (ul. Złota 59 00-120 Warszawa)

Oprócz eventu, w ten weekend firma Panasonic oferuje 30% zniżki na produkty eneloop we wszystkich sklepach RTV EURO AGD, Media Markt, Saturn, MAKRO w Polsce, jak również w sklepie internetowym Panasonic.

Julie Post Project Manager, ARK Communicatie
Vicky Raman Brand Marketing Manager, Panasonic Energy Europe NV
Więcej o APS NV

ABOUT APS NV

Advanced Power Solutions (formerly named Panasonic Energy Europe) is one of the leading suppliers of primary batteries in the European market, with a revenue of € 213 million in 2020. Our key products include alkaline, zinc carbon batteries as well as Ni-MH batteries and specialty batteries. We have two manufacturing facilities, one located in Belgium (Tessenderlo) and the other in Poland (Gniezno) which have a combined production volume of more than 1,800 million units in 2020. With a pan-European network, we sell our products in over 50 countries across Europe. For more information, please visit: www.panasonicbatteries.com.

APS NV
Brusselsesteenweg 502
1731 Zellik
Belgium