Widowisko Cirque du Soleil® w Las Vegas jako główna wygrana w konkursie Panasonic

Widowisko Cirque du Soleil® w Las Vegas jako główna wygrana w konkursie Panasonic

Zellik, 29 kwietnia 2019 – Podobnie jak w ubiegłym roku, Panasonic Energy uruchomiła wyjątkowy projekt pod wspólną marką z Cirque du Soleil. W ramach promowania tej inicjatywy Panasonic zachęca fanów z całej Europy do wypełnienia krótkiej ankiety na stronie kampanii w okresie od 25 kwietnia do 31 grudnia 2019. Osoba, która odpowie na pięć pytań oraz udzieli najtrafniejszej odpowiedzi na pytanie rozstrzygające, wygra wyjazd dla dwóch osób na widowisko Cirque du Soleil w Las Vegas.

W zeszłym roku zwycięzcy dwóch konkursów internetowych Panasonic pojechali odpowiednio do Montrealu, czyli międzynarodowej siedziby Cirque du Soleil, i Las Vegas. W tym roku do wygrania jest kolejny wyjątkowy wyjazd do Ameryki. W trakcie konkursu uczestnicy będą musieli odpowiedzieć na kilka krótkich pytań dotyczących ich wiedzy na temat baterii oraz ich zużycia. Osoba, która odpowie na wszystkie pytania oraz udzieli najtrafniejszej odpowiedzi na pytanie rozstrzygające, wygra wyjazd dla dwóch osób na występ Cirque du Soleil w Las Vegas. Uczestnicy konkursu mogą też wygrać cotygodniowe nagrody pocieszenia: kompaktowy aparat fotograficzny, wyciskarkę wolnoobrotową, słuchawki, trymery lub elektryczne szczoteczki do zębów.

Fascynujące materiały z występów Cirque du Soleil

Na witrynie Cirque du Soleil firmy Panasonic można obejrzeć wizerunki intrygujących postaci Cirque du Soleil z widowiska TOTEM™. Konkursowi towarzyszą materiały promocyjne dostępne w punktach sprzedaży w ponad 30 krajach Europy. Wszystkie materiały promocyjne Cirque du Soleil udostępniane przez Panasonic pod wspólną marką będą zawierać wizerunek artystów Cirque du Soleil obok logo Panasonic. Dynamiczne postacie zachęcają klientów do wzięcia udziału w cotygodniowym konkursie z możliwością wygrania atrakcyjnych nagród na witrynie Cirque du Soleil firmy Panasonic.

Skuteczne połączenie sił

Firma Panasonic jako oficjalny partner europejskich tras Cirque du Soleil będzie dostarczać energii niezbędnej do ożywienia cudownego świata TOTEM™ . Baterie Panasonic używane są do zasilania sprzętu audio podczas widowiska. Współpraca z Cirque du Soleil pomaga firmie Panasonic docierać do szerokiej rzeszy odbiorców i budować wśród nich świadomość rozbudowanego asortymentu jej baterii. Dodatkowo w tym roku Panasonic gromadzi interesujące dane na temat zużycia baterii, aby w przyszłości jeszcze lepiej spełniać życzenia klientów. 

Organizowany przez Panasonic konkurs Cirque du Soleil potrwa od 25 kwietnia do 31 grudnia 2019. Zachęcamy do śledzenia strony internetowej konkursu jeśli nie chcecie, aby to widowisko Was ominęło!

Vicky Raman Brand Marketing Manager, Panasonic Energy Europe NV
Tine Noens Project Manager, ARK BBN
Więcej o Panasonic Energy Europe NV

O FIRMIE PANASONIC ENERGY EUROPE NV

Panasonic Energy Europe ma siedzibę w Zellik niedaleko Brukseli, w Belgii. Spółka jest częścią Panasonic Corporation, wiodącego globalnego producenta wyrobów elektronicznych i elektrycznych. Ogromne i długotrwałe doświadczenie firmy Panasonic w dziedzinie elektroniki użytkowej sprawiło, że firma jest dzisiaj największym producentem akumulatorów w Europie. Europejskie zakłady produkcyjne znajdują się w Tessenderlo w Belgii oraz w Gnieźnie. Panasonic Energy Europe dostarcza mobilne rozwiązania energetyczne do ponad trzydziestu krajów Europy. Bogata oferta produktów firmy obejmuje baterie wielokrotnego ładowania, akumulatory cynkowo-węglowe, alkaliczne i specjalne (takie jak cynkowo-powietrzne, fotolityczne, litowe, mikroalkaliczne, srebrowo-tlenkowe) oraz ładowarki. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.panasonic-batteries.com.

INFORMACJE O FIRMIE PANASONIC

Panasonic Corporation z siedzibą w Osace w Japonii jest firmą przodującą na świecie w dziedzinie opracowywania i wytwarzania wyrobów elektronicznych do szerokiej gamy zastosowań domowych, handlowych i przemysłowych. Na zakończenie roku obrotowego, 31 marca 2019 r., Panasonic odnotował skonsolidowaną sprzedaż netto w wysokości około 69,7 miliardów euro. Panasonic z oddaniem działa na rzecz tworzenia lepszego świata i lepszego życia, nieustannie przyczyniając się do rozwoju społeczeństwa i szczęścia ludzi na całym świecie. W 2018 roku firma świętowała setną rocznicę powstania. Więcej informacji o spółce i marce Panasonic znajdziesz na stronie www.panasonic.net.

Panasonic Energy Europe NV
Brusselsesteenweg 502
1731 Zellik
Belgium