Panasonic przyznaje w konkursie Spider-Man główną nagrodę w postaci wycieczki VIP do Nowego Jorku

Panasonic przyznaje w konkursie Spider-Man główną nagrodę w postaci wycieczki VIP do Nowego Jorku

od 8 maja do 31 grudnia 2017 roku firma Panasonic prowadziła we współpracy z Sony Pictures konkurs European Spider-Man: Homecoming. Osoba, która dodała do swojej sieci najwięcej znajomych, mogła wygrać rodzinną wycieczkę do Nowego Jorku. Zdobywcą głównej nagrody okazał się skuteczny Spider-Man z Rosji.

Firma Panasonic zorganizowała konkurs dla klientów w Europie w związku z gorąco oczekiwaną premierą filmu Spider-Man: Homecoming. Specjalna witryna internetowa przetłumaczona na 26 języków przyciągała uczestników z całej Europy. Барауля A. z Rosji zabezpieczył dla siebie główną zdobycz w nieco poniżej 6 miesięcy. To właśnie jemu udało się zbudować największą sieć.

Zwycięzca został nagrodzony ekskluzywną czteroosobową wycieczką do rodzinnego miasta Spider-Mana — Nowego Jorku. Czekają na niego wrażenia związane bezpośrednio z życiem młodego Petera, ucznia szkoły średniej i Spider-Mana. Wraz ze swoją rodziną uda się na zakulisową wycieczkę do Museum of Moving Image w dzielnicy Petera Parkera. Wspólnie pokonają największego złoczyńcę podczas wyjątkowej sesji walki z przestępczością w pokoju zagadek oraz wezmą udział w zajęciach kaskaderskich inspirowanych filmem Spider-Man: Homecoming. Szczęśliwa czwórka pod koniec wycieczki spojrzy na miasto z perspektywy Spider-Mana, z jednego z najwyższych budynków na świecie: One World Observatory.

Wysiłki uczestników, którzy zajęli miejsca od 2 do 30, zostaną nagrodzone wieloma świetnymi nagrodami w klimacie Spider-Mana.

Konkurs był promowany zarówno online, jak i offline — dynamiczny i przyciągający wzrok plakat Spider-Mana pojawił się w witrynie internetowej firmy Panasonic, w reklamach Google, mediach społecznościowych oraz w punktach sprzedaży w całej Europie w formie blisterów, wobblerów i ulotek.

Skontaktuj się z nami
Ann-Sophie Cardoen Project Manager, ARK Communicatie
Vicky Raman Brand Marketing Manager, Panasonic Energy Europe NV
Ann-Sophie Cardoen Project Manager, ARK Communicatie
Vicky Raman Brand Marketing Manager, Panasonic Energy Europe NV
Więcej o Panasonic Energy Europe NV

O FIRMIE PANASONIC ENERGY EUROPE NV

Panasonic Energy Europe ma siedzibę w Zellik niedaleko Brukseli, w Belgii. Spółka jest częścią Panasonic Corporation, wiodącego globalnego producenta wyrobów elektronicznych i elektrycznych. Ogromne i długotrwałe doświadczenie firmy Panasonic w dziedzinie elektroniki użytkowej sprawiło, że firma jest dzisiaj największym producentem akumulatorów w Europie. Europejskie zakłady produkcyjne znajdują się w Tessenderlo w Belgii oraz w Gnieźnie. Panasonic Energy Europe dostarcza mobilne rozwiązania energetyczne do ponad trzydziestu krajów Europy. Bogata oferta produktów firmy obejmuje baterie wielokrotnego ładowania, akumulatory cynkowo-węglowe, alkaliczne i specjalne (takie jak cynkowo-powietrzne, fotolityczne, litowe, mikroalkaliczne, srebrowo-tlenkowe) oraz ładowarki. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.panasonic-batteries.com.

INFORMACJE O FIRMIE PANASONIC

Panasonic Corporation z siedzibą w Osace w Japonii jest firmą przodującą na świecie w dziedzinie opracowywania i wytwarzania wyrobów elektronicznych do szerokiej gamy zastosowań domowych, handlowych i przemysłowych. Na zakończenie roku obrotowego, 31 marca 2019 r., Panasonic odnotował skonsolidowaną sprzedaż netto w wysokości około 69,7 miliardów euro. Panasonic z oddaniem działa na rzecz tworzenia lepszego świata i lepszego życia, nieustannie przyczyniając się do rozwoju społeczeństwa i szczęścia ludzi na całym świecie. W 2018 roku firma świętowała setną rocznicę powstania. Więcej informacji o spółce i marce Panasonic znajdziesz na stronie www.panasonic.net.

Panasonic Energy Europe NV
Brusselsesteenweg 502
1731 Zellik
Belgium