Panasonic otwiera drzwi do świata magii oferując możliwość wygrania wyjazdu do Las Vegas

Panasonic otwiera drzwi do świata magii oferując możliwość wygrania wyjazdu do Las Vegas

W ramach kampanii Bring Magic Alive 2018 (Wykreuj magię) marka Panasonic Energy ogłosiła drugi etap trwającego przez cały rok konkursu organizowanego we współpracy z Cirque du Soleil®. Europejska promocja ma na celu zaangażowanie użytkowników produktów marki Panasonic Energy poprzez zachęcenie ich do zostania kuratorami wyjątkowego internetowego pokazu Cirque du Soleil. Uczestnik, który przyciągnie największą publiczność, wygra wyjazd dla 2 osób na pokaz Cirque du Soleil w Las Vegas.

Niedawno ogłoszony został zwycięzca pierwszego etapu konkursu. Gromadząc imponującą liczbę 273 widzów, pochodzący z Włochy zwycięzca nagrody głównej pojedzie do Montrealu w Kanadzie, gdzie weźmie udział w pokazie Cirque du Soleil. Początek kampanii Bring Magic Alive (Wykreuj magię) był bardzo obiecujący i z czasem z pewnością zwiększy się liczba jej uczestników w całej Europie.

Spektakularny pokaz
Zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane udziałem w konkursie Cirque du Soleil do wizyty na stronie internetowej firmy Panasonic. Uczestnicy będą mieli dostęp do zdjęć znanych na całym świecie artystów Cirque du Soleil, które można wykorzystać do przygotowania zapierającego dech w piersiach internetowego pokazu dla rodziny i przyjaciół. Wraz ze zwiększającą się liczbą widzów, uczestnicy zdobywają dostęp do dodatkowych materiałów, dzięki którym mogą stworzyć spektakularne arcydzieło. Uczestnik, który zgromadzi największą liczbę widzów, wygra wyjazd dla 2 osób na zachwycający pokaz Cirque du Soleil w Las Vegas.

Inspirująca kreatywność
W konkursie mogą wziąć udział osoby z 30 krajów Europy. Konkursowi towarzyszy szeroka gama przyciągających wzrok materiałów promocyjnych dostępnych w punktach sprzedaży. Są wśród nich piękne i kolorowe zdjęcia artystów Cirque du Soleil, które zostały zaprojektowane tak, aby zwracać uwagę na produkty na półkach. Konkurs zachęca konsumentów w Europie do wejścia do świata magii poprzez wyrażenie w swoich pokazach kreatywności i bujnej wyobraźni.

Zacieśnienie współpracy
Panasonic jest oficjalnym partnerem Cirque du Soleil. Kampania Bring Magic Alive (Wykreuj magię) pomoże zwiększyć atrakcyjność marki Panasonic oraz zapoznać konsumentów z szerokim asortymentem baterii i podnieść jego sprzedaż.

Drugi etap organizowanego przez firmę Panasonic konkursu Cirque du Soleil potrwa od 3 września do 27 grudnia 2018 roku. Pora wcielić się w rolę producenta i powalczyć o wyjazd dla 2 osób na pokaz Cirque Du Soleil w Las Vegas. Wejdź na stronę konkursu i zgłoś się już dziś.

Ann-Sophie Cardoen Project Manager, ARK Communication
Vicky Raman Brand Marketing Manager, Panasonic Energy Europe NV
Więcej o Panasonic Energy Europe NV

Panasonic Energy Europe ma siedzibę w Zellik, w pobliżu Brukseli w Belgii. Firma należy do koncernu Panasonic Corporation, międzynarodowego lidera wśród producentów sprzętu elektronicznego i elektrycznego. Ogromne i długotrwałe doświadczenie firmy Panasonic w dziedzinie elektroniki użytkowej sprawiło, że Panasonic jest dzisiaj największym producentem baterii w Europie. Europejskie zakłady produkcyjne są ulokowane w Tessenderlo w Belgii i w Polsce w Gnieźnie. Panasonic Energy Europe dostarcza „mobilną” energię do ponad 30 krajów w Europie. Zróżnicowana gama produktów firmy obejmuje m.in. akumulatory, ładowarki, baterie cynkowo-węglowe, alkaliczne oraz baterie specjalistyczne (cynkowo-powietrzne, litowe do aparatów fotograficznych, litowe guzikowe, alkaliczne mikro czy srebrowe). Szczegółowe informacje na stronie: www.panasonic-batteries.com.

Panasonic Corporation jest światowym liderem zajmującym się rozwojem i produkcją artykułów elektronicznych do różnorodnego prywatnego, komercyjnego i przemysłowego użytku. Panasonic posiadający swoją siedzibę w Osace (Japonia) na koniec roku obrachunkowego, przypadającego na 31 marca 2018 roku ogłosił, skonsolidowane przychody ze sprzedaży netto w wysokości około 61,4 miliardów euro. Panasonic jest zaangażowany w tworzenie lepszego życia i lepszego świata, stale przyczyniając się do rozwoju społeczeństwa i szczęścia ludzi na całym świecie. W 2018 firma Panasonic świętowała setną rocznicę swojego istnienia. Bliższe informacje na temat firmy imarki Panasonic na stronie: www.panasonic.com.

Panasonic Energy Europe NV
Brusselsesteenweg 502
1731 Zellik
Belgium