Panasonic: najlepsze co w bateriach

Panasonic: najlepsze co w bateriach

W 2016 pokazujemy jeszcze więcej

Panasonic Energy Group Europe zajmuje wyjątkową pozycję na europejskim rynku baterii. W swoich bateriach alkalicznych Panasonic stosuje najnowsze technologie zapewniające długo działające i niezawodne źródła energii. To zaowocowało szczególną tegoroczną europejską akcją połączenia prezentacji produktu z filmem Angry Birds.

Większa wydajność i dłuższe działanie
Podstawowe baterie Panasonic cechuje gęstość mocy umożliwiająca ich dłuższe działanie. Nowe technologie zapobiegają wyciekom, zwarciom i skutkom uszkodzeń mechanicznych. W trudnych warunkach, nawet po długich okresach składowania, baterie alkaliczne Panasonic zapewniają niezawodną wydajność i doskonały stosunek wartości do ceny. 

Zróżnicowany asortyment produktów
Produkcja baterii w Panasonic rozpoczęła się we wczesnych latach 30-tych. Od tego czasu firma koncentruje się na projektowaniu i opracowywaniu nowych baterii gwarantujących wyjątkową wydajność. Firma prowadzi programy ciągłej innowacji i poprzez nowe technologie dokłada nową wartość dodaną do już istniejących zaawansowanych baterii Panasonic. Dzisiaj Panasonic oferuje wysoce zróżnicowany asortyment. Asortyment baterii alkalicznych obejmuje:  

  • Evolta: Numer jeden wśród baterii Panasonic. Ta bateria o wyjątkowej wydajności zasilania jest idealna dla urządzeń o średnim i dużym poborze prądu. W testach powszechnie przyjętych w branży wyprzedza największych konkurentów. Jej większa moc i trwałość mają także skutki ekologiczne; skoro zużywa się mniej baterii, mniej baterii się wyrzuca. 
  • Pro Power: Alkaliczne baterie Panasonic Pro Power działają do 85% dłużej niż standardowe baterie alkaliczne innych marek. Dają więcej energii i są idealne dla urządzeń o średnim i dużym poborze prądu.
  • Everyday Power: Dzięki większej pojemności (działają do 50% dłużej niż standardowe baterie alkaliczne Panasonic), baterie Panasonic Everyday Power nadają się znakomicie do codziennego zasilania powszechnie stosowanych urządzeń. Mają doskonały stosunek ceny do jakości.
  • Alkaline Power: Podobnie jak Panasonic Everyday Power, bateria Alkaline Power jest dobrym rozwiązaniem typu najlepsza cena/najwyższa jakość. Zapewnia solidne i niezawodne zasilanie dla urządzeń codziennego użytku, które wymagają więcej energii.

Wybitni protoplaści 
Panasonic Energy Group Europe jest częścią Panasonic Corporation, światowego lidera na polu rozwoju i produkcji elektroniki użytkowej. Wyjątkowa pozycja Panasonic Corporation na rynku pozwoliła Panasonic Energy Group Europe stać się aktualnie największym producentem baterii w Europie.

The Angry Birds Movie
W tym roku Panasonic Energy jest europejskim partnerem w zakresie co-brandingu animowanej komedii filmowej 3D The Angry Birds Movie. Film, inspirowany popularną wideo układanką o tej samej nazwie, zabiera widza na wycieczkę, podczas której się dowie, dlaczego ptaki zawsze mają taki zły humor. Angry Birds będą pokazywane nie tylko w rolach głównych na ekranie; będą również gościły na opakowaniach baterii Panasonic, na wystawach sklepowych i w innych materiałach dla punktów sprzedaży. W trakcie roku Panasonic przeprowadzi szereg konkursów z nagrodami o tematyce Angry Birds, z których co najmniej jeden będzie konkursem typu sobowtór Angry Birds.

Europejska premiera filmu The Angry Birds Movie jest planowana na maj 2016. 
Chcesz zajrzeć za kulisy filmu? Obejrzyj oficjalny trailer na http://www.angrybirds-Movie.com/en/.

Ann-Sophie Cardoen ARK Communication
Vicky Raman Brand Marketing Manager, Panasonic Energy Europe NV
Więcej o Panasonic Energy Europe NV

Panasonic Energy Europe ma siedzibę w Zellik, w pobliżu Brukseli w Belgii. Firma należy do koncernu Panasonic Corporation, międzynarodowego lidera wśród producentów sprzętu elektronicznego i elektrycznego. Ogromne i długotrwałe doświadczenie firmy Panasonic w dziedzinie elektroniki użytkowej sprawiło, że Panasonic jest dzisiaj największym producentem baterii w Europie. Europejskie zakłady produkcyjne są ulokowane w Tessenderlo w Belgii i w Polsce w Gnieźnie. Panasonic Energy Europe dostarcza „mobilną” energię do ponad 30 krajów w Europie. Zróżnicowana gama produktów firmy obejmuje m.in. akumulatory, ładowarki, baterie cynkowo-węglowe, alkaliczne oraz baterie specjalistyczne (cynkowo-powietrzne, litowe do aparatów fotograficznych, litowe guzikowe, alkaliczne mikro czy srebrowe). Szczegółowe informacje na stronie: www.panasonic-batteries.com.

Panasonic Corporation jest światowym liderem zajmującym się rozwojem i produkcją artykułów elektronicznych do różnorodnego prywatnego, komercyjnego i przemysłowego użytku. Panasonic posiadający swoją siedzibę w Osace (Japonia) na koniec roku obrachunkowego, przypadającego na 31 marca 2018 roku ogłosił, skonsolidowane przychody ze sprzedaży netto w wysokości około 61,4 miliardów euro. Panasonic jest zaangażowany w tworzenie lepszego życia i lepszego świata, stale przyczyniając się do rozwoju społeczeństwa i szczęścia ludzi na całym świecie. W 2018 firma Panasonic świętowała setną rocznicę swojego istnienia. Bliższe informacje na temat firmy imarki Panasonic na stronie: www.panasonic.com.

Panasonic Energy Europe NV
Brusselsesteenweg 502
1731 Zellik
Belgium