Panasonic łączy siły z marką Angry Birds w ekscytującym konkursie

Panasonic łączy siły z marką Angry Birds w ekscytującym konkursie

W ramach inicjatywy kooperacji marek z wyczekiwanym z niecierpliwością filmem Angry Birds firma Panasonic opracowała pomysłowy konkurs dla europejskich klientów. Wyzwanie przyciąga ludzi z wszystkich grup wiekowych do udziału w konkursie dla sobowtórów Angry Birds, w którym można wygrać rodzinne wakacje w Chorwacji. 

Wszystkie postacie występujące w filmie Angry Birds — Czerwony, Chuck, Bubbles, Bomba, Matylda, Hal, Terence i ich przyjaciele — są bardzo kolorowe i mają fantastyczną ekspresję teatralną, co czyni je idealnym punktem centralnym w konkursie łączącym dwie marki. 

Jak gniewnym Angry Bird możesz być?
Aby wziąć udział w konkursie, uczestnicy muszą przesłać swoje zdjęcie jako sobowtóra jednej z dziesięciu ulubionych postaci z filmu Angry Birds na specjalną stronę internetową konkursu. Odpowiedni wygląd można osiągnąć na kilka sposobów:

  • Można pobrać, wydrukować, wyciąć i założyć na siebie elementy Angry Birds (dzioby, brwi, pióra itp.), dostępne dla każdej postaci na stronie internetowej, i uzupełnić stylizację własną dopasowaną ekspresją Angry Birds. Można również zdecydować się na zrobienie własnych akcesoriów. Następnie można przesłać gotowe zdjęcie do obszaru galerii strony internetowej. 
  • Można również przesłać zdjęcie i wyretuszować swój wizerunek za pomocą cyfrowych akcesoriów Angry Birds udostępnionych na stronie internetowej — przed wprowadzeniem do galerii. 

Wspaniałe nagrody Angry Birds do wygrania
Na wszystkie przesłane zdjęcia odwiedzający stronę internetową będą mogli głosować, a autor zdjęcia z największą liczbą głosów zostanie ogłoszony zwycięzcą. Współzawodników zapraszamy do zachęcania znajomych i krewnych za pośrednictwem mediów społecznościowych do polubienia ich zdjęć, aby mogli zdobyć jak najwięcej głosów. Zwycięzca skorzysta z wycieczki do Chorwacji dla czteroosobowej rodziny. Finaliści otrzymają szereg zabawkowych nagród z motywami Panasonic/Angry Birds. Konkurs będzie trwał od 4 kwietnia do 31 październik.
Odwiedź stronę https://angrybirds.panasonic-batteries.com, aby dowiedzieć się więcej.

Promowanie wydarzenia
Konkursowi towarzyszy szereg atrakcyjnych wizualnie materiałów promocyjnych do wykorzystania w sklepach w 30 krajach Europy od połowy maja. Wszystkie przyciągające uwagę materiały promocyjne łączące marki Panasonic i Angry Birds przedstawiają niezwykle barwne postacie z filmu, jak również logo Panasonic i ilustracje akumulatorów Panasonic, a także teksty zachęcające do działania w konkursie. Opakowania akumulatorów Panasonic także są ozdobione motywami Angry Birds, przy czym różne rodzaje akumulatorów przedstawiają różne postacie filmowe. 

Europa zostanie wyróżniona, ponieważ film Angry Birds w pierwszej kolejności będzie pokazany właśnie na tym kontynencie: wiosną tego roku. Współpraca marek Panasonic i Angry Birds daje firmie możliwość znacznego zwiększenia świadomości konsumentów na temat jej szerokiej gamy zaawansowanych rozwiązań akumulatorowych. 

Ann-Sophie Cardoen ARK Communication
Vicky Raman Brand Marketing Manager, Panasonic Energy Europe NV
Więcej o Panasonic Energy Europe NV

Panasonic Energy Europe ma siedzibę w Zellik, w pobliżu Brukseli w Belgii. Firma należy do koncernu Panasonic Corporation, międzynarodowego lidera wśród producentów sprzętu elektronicznego i elektrycznego. Ogromne i długotrwałe doświadczenie firmy Panasonic w dziedzinie elektroniki użytkowej sprawiło, że Panasonic jest dzisiaj największym producentem baterii w Europie. Europejskie zakłady produkcyjne są ulokowane w Tessenderlo w Belgii i w Polsce w Gnieźnie. Panasonic Energy Europe dostarcza „mobilną” energię do ponad 30 krajów w Europie. Zróżnicowana gama produktów firmy obejmuje m.in. akumulatory, ładowarki, baterie cynkowo-węglowe, alkaliczne oraz baterie specjalistyczne (cynkowo-powietrzne, litowe do aparatów fotograficznych, litowe guzikowe, alkaliczne mikro czy srebrowe). Szczegółowe informacje na stronie: www.panasonic-batteries.com.

Panasonic Corporation jest światowym liderem zajmującym się rozwojem i produkcją artykułów elektronicznych do różnorodnego prywatnego, komercyjnego i przemysłowego użytku. Panasonic posiadający swoją siedzibę w Osace (Japonia) na koniec roku obrachunkowego, przypadającego na 31 marca 2018 roku ogłosił, skonsolidowane przychody ze sprzedaży netto w wysokości około 61,4 miliardów euro. Panasonic jest zaangażowany w tworzenie lepszego życia i lepszego świata, stale przyczyniając się do rozwoju społeczeństwa i szczęścia ludzi na całym świecie. W 2018 firma Panasonic świętowała setną rocznicę swojego istnienia. Bliższe informacje na temat firmy imarki Panasonic na stronie: www.panasonic.com.

Panasonic Energy Europe NV
Brusselsesteenweg 502
1731 Zellik
Belgium