Panasonic kreuje magię za sprawą fantastycznego konkursu Cirque du Soleil®

Panasonic kreuje magię za sprawą fantastycznego konkursu Cirque du Soleil®

Firma Panasonic Energy ogłosiła uruchomienie wyjątkowego wspólnego projektu brandingowego razem z Cirque du Soleil w ramach tegorocznej kampanii „Bring Magic Alive” (Wykreuj magię). W ramach promowania tej inicjatywy Panasonic zaprasza fanów z całej Europy do stworzenia własnego internetowego widowiska Cirque du Soleil w terminie od 13 czerwca do 28 sierpnia 2018. Tego, komu uda się przyciągnąć największą publiczność, czeka nagroda w postaci wyjazdu do głównej międzynarodowej siedziby Cirque du Soleil oraz biletów na widowisko CORTEO Cirque du Soleil w Montrealu (Kanada).

W zeszłym roku zwycięzca internetowego konkursu Panasonic Spider-Man: Homecoming (Spider-Man: Powrót do domu) pojechał do rodzinnego miasta superbohatera, czyli Nowego Jorku; tym razem do wygrania jest podwójny bilet do Montrealu. Idea konkursu polega na stworzeniu internetowego widowiska Cirque du Soleil i zaproszeniu jak największej liczby osób do jego obejrzenia. Uczestnik, który zgromadzi największą publiczność, wygrywa główną nagrodę.

Fascynujące nagrania z występów Cirque du Soleil
Na witrynie Cirque du Soleil firmy Panasonic znajdują się wyjątkowe nagrania kilku najbardziej widowiskowych numerów w wykonaniu artystów Cirque du Soleil. Za pozyskanie nowych widzów uczestnicy konkursu będą otrzymywać punkty z możliwością ich wymiany na nowe numery, które będą mogli włączyć do swojego widowiska. W każdym takim przypadku zarówno uczestnicy, jak i ich znajomi będą oglądać zapierające dech numery bezpośrednio w skrzynce pocztowej lub na witrynie konkursu. Uczestnicy mogą zaprosić dowolną liczbę widzów. Twórca widowiska, które przyciągnie najwięcej widzów, wygrywa wyjazd dla dwóch osób na widowisko CORTEO Cirque du Soleil w Montrealu.

Sensacyjne materiały w punktach sprzedaży
Konkursowi towarzyszy szereg sensacyjnych materiałów promocyjnych dostępnych w punktach sprzedaży w ponad 30 krajach Europy. Wszystkie przyciągające wzrok materiały Cirque du Soleil udostępniane przez Panasonic pod wspólną marką w punktach sprzedaży zawierają dynamiczny wizerunek postaci z Cirque du Soleil obok logo Panasonic. W lewym dolnym rogu opakowania baterii Panasonic niekonwencjonalne postacie zachęcają klientów do zasilenia własnego widowiska na stronie konkursowej Cirque du Soleil firmy Panasonic i wykreowania magii w całej Europie.

Skuteczne połączenie sił
Firma Panasonic jako oficjalny partner widowiska CORTEO Cirque du Soleil będzie dostarczać baterie niezbędne do wykreowania cudnego widowiska Cirque du Soleil, które pomogą uruchomić oświetlenie i sprzęt audio. Współpraca z Cirque du Soleil pomaga firmie Panasonic docierać do szerokiej rzeszy odbiorców i budować wśród nich świadomość szerokiego asortymentu jej baterii. Odbywa się to w ramach prowadzonej przez Panasonic kampanii Bring Magic Alive (Wykreuj magię), która trwa do końca roku.

Organizowany przez Panasonic konkurs Cirque du Soleil potrwa od 13 czerwca do 28 sierpnia 2018. Widowisko CORTEO zostanie zaprezentowane w grudniu w Montrealu (Kanada). Zachęcamy do śledzenia strony internetowej konkursu, jeśli nie chcecie, aby to widowisko Was ominęło!

Ann-Sophie Cardoen Project Manager, ARK Communication
Vicky Raman Brand Marketing Manager, Panasonic Energy Europe NV
Więcej o Panasonic Energy Europe NV

Panasonic Energy Europe ma siedzibę w Zellik, w pobliżu Brukseli w Belgii. Firma należy do koncernu Panasonic Corporation, międzynarodowego lidera wśród producentów sprzętu elektronicznego i elektrycznego. Ogromne i długotrwałe doświadczenie firmy Panasonic w dziedzinie elektroniki użytkowej sprawiło, że Panasonic jest dzisiaj największym producentem baterii w Europie. Europejskie zakłady produkcyjne są ulokowane w Tessenderlo w Belgii i w Polsce w Gnieźnie. Panasonic Energy Europe dostarcza „mobilną” energię do ponad 30 krajów w Europie. Zróżnicowana gama produktów firmy obejmuje m.in. akumulatory, ładowarki, baterie cynkowo-węglowe, alkaliczne oraz baterie specjalistyczne (cynkowo-powietrzne, litowe do aparatów fotograficznych, litowe guzikowe, alkaliczne mikro czy srebrowe). Szczegółowe informacje na stronie: www.panasonic-batteries.com.

Panasonic Corporation jest światowym liderem zajmującym się rozwojem i produkcją artykułów elektronicznych do różnorodnego prywatnego, komercyjnego i przemysłowego użytku. Panasonic posiadający swoją siedzibę w Osace (Japonia) na koniec roku obrachunkowego, przypadającego na 31 marca 2018 roku ogłosił, skonsolidowane przychody ze sprzedaży netto w wysokości około 61,4 miliardów euro. Panasonic jest zaangażowany w tworzenie lepszego życia i lepszego świata, stale przyczyniając się do rozwoju społeczeństwa i szczęścia ludzi na całym świecie. W 2018 firma Panasonic świętowała setną rocznicę swojego istnienia. Bliższe informacje na temat firmy imarki Panasonic na stronie: www.panasonic.com.

Panasonic Energy Europe NV
Brusselsesteenweg 502
1731 Zellik
Belgium