Panasonic finalizuje udany konkurs Angry Birds

Panasonic finalizuje udany konkurs Angry Birds

Od 4 kwietnia do 31 października 2016 roku trwał zabawny konkurs na sobowtóra zorganizowany przez producenta baterii Panasonic Energy Europe we współpracy z twórcami filmu „Angry Birds Film”.Nagrody czekały na uczestników, którzy prześlą zdjęcie przedstawiające ich przebranych za wybraną postać filmu Angry Birds i otrzymają największą liczbę głosów.I już po ptakach, bo główną nagrodę zdobył uczestnik z Estonii – była nią wycieczka rodzinna do Chorwacji i pobyt w czterogwiazdkowym hotelu.

Głosy już policzono, a nagrody zostaną rozdane. Konkurs na sobowtóra Angry Birds firmy Panasonic – zorganizowany z okazji wejścia na europejskie ekrany 11 maja 2016 roku filmu „Angry Birds Film” – zwabił całe rzesze uczestników z 24 krajów europejskich. By wygrać jedną z fantastycznych nagród, uczestnicy wykonywali autoportrety w przebraniu ptaków z filmu Angry Birds. Niektórzy rozwinęli skrzydła, sami tworząc swój nowy wizerunek, a inni ściągnęli narzędzie udostępnione przez firmę Panasonic, dzięki któremu mogli wyczarować na swoich zdjęciach specjalne brwi, dzioby i inne akcesoria upodobniające ich do postaci z filmu. 

Spakowana walizka do Chorwacji i worek gadżetów Angry Birds 

Nagroda głównapoleciała do uczestniczki z Estonii za zdjęcie przedstawiające sobowtóra Reda. Wygrała wycieczkę do Chorwacji all-inclusive dla czterech osób. Pod swoje skrzydła przygarnie ich czterogwiazdkowy hotel.Nagroda obejmuje transport na lotnisko, lot, nocleg, śniadanie, ubezpieczenie i specjalny budżet na atrakcje, jedzenie, picie, napiwki, wyjścia i inne wydatki. Szczęśliwi jak skowronki zwycięzcy spędzą trzy noce w kurorcie Split, by delektować się pięknem tego miejsca. Ponadto będą mogli wybrać między jednodniowym wypadem do niezwykłego parku narodowego Krka lub do tropikalnego parku narodowego Sibenik, w którym można spotkać ponad 222 rodzaje ptaków, lub spędzić pół dnia na wspinaczce i spływie kajakowym.

 Oprócz zwyciężczyni również autorzy trzydziestu kolejnych zdjęć obrosną w piórka – w nagrodę otrzymają jeden z dwóch różnych pakietów pełnych gadżetów Angry Birds. Laureaci kolejnych 16 zdjęć otrzymują nagrody pocieszenia – zestaw do pisania, worek gimnastyczny, trzy zabawki antystresowe i zestaw Spin Master. Również autorzy zdjęć sobowtórów z miejsc od 17. do 31. włącznie otrzymają wysłany pocztą pakiet Angry Birds zawierający słuchawki, okulary z ruchomymi brwiami oraz zestaw magnesów 3D.

„Power your day” z Panasonic i Angry Birds 

Pod hasłem „Power your day” Panasonic współpracuje z wieloma dynamicznymi markami, takimi jak twórcy filmu „Angry Birds Film”. Z pomocą rozpoznawalnych postaci – których kolorowe podobizny widnieją na materiałach promocyjnych i opakowaniach – Panasonic promuje baterie różnych rodzajów

  • Red dzieli się swą barwą z baterią Evolta(z asortymentu baterii alkalicznych High Premium), która zaopatruje nową generację urządzeń elektronicznych w niezbędną energię i charakteryzuje się wysoką mocą i dłuższą żywotnością.
  • Bomb promuje baterie Pro Power(z asortymentu baterii alkalicznych Premium): bateria ta zapewnia zawsze i wszędzie zasilanie urządzeń o średnim i wysokim zużyciu energii – działa do 85% dłużej niż inne baterie standardowe.
  • Chuck wspiera baterie Everyday Power(ze standardowego asortymentu baterii alkalicznych): gwarantują one idealny stosunek ceny do jakości w urządzeniach używanych regularnie – działa do 50% dłużej niż standardowe baterie. 

 Tu dowiesz się więcej o asortymencie produktów firmy Panasonic.

Ann-Sophie Cardoen ARK Communication
Vicky Raman Brand Marketing Manager, Panasonic Energy Europe NV
Więcej o Panasonic Energy Europe NV

O FIRMIE PANASONIC ENERGY EUROPE NV

Panasonic Energy Europe ma siedzibę w Zellik niedaleko Brukseli, w Belgii. Spółka jest częścią Panasonic Corporation, wiodącego globalnego producenta wyrobów elektronicznych i elektrycznych. Ogromne i długotrwałe doświadczenie firmy Panasonic w dziedzinie elektroniki użytkowej sprawiło, że firma jest dzisiaj największym producentem akumulatorów w Europie. Europejskie zakłady produkcyjne znajdują się w Tessenderlo w Belgii oraz w Gnieźnie. Panasonic Energy Europe dostarcza mobilne rozwiązania energetyczne do ponad trzydziestu krajów Europy. Bogata oferta produktów firmy obejmuje baterie wielokrotnego ładowania, akumulatory cynkowo-węglowe, alkaliczne i specjalne (takie jak cynkowo-powietrzne, fotolityczne, litowe, mikroalkaliczne, srebrowo-tlenkowe) oraz ładowarki. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.panasonic-batteries.com.

INFORMACJE O FIRMIE PANASONIC

Panasonic Corporation z siedzibą w Osace w Japonii jest firmą przodującą na świecie w dziedzinie opracowywania i wytwarzania wyrobów elektronicznych do szerokiej gamy zastosowań domowych, handlowych i przemysłowych. Na zakończenie roku obrotowego, 31 marca 2019 r., Panasonic odnotował skonsolidowaną sprzedaż netto w wysokości około 69,7 miliardów euro. Panasonic z oddaniem działa na rzecz tworzenia lepszego świata i lepszego życia, nieustannie przyczyniając się do rozwoju społeczeństwa i szczęścia ludzi na całym świecie. W 2018 roku firma świętowała setną rocznicę powstania. Więcej informacji o spółce i marce Panasonic znajdziesz na stronie www.panasonic.net.

Panasonic Energy Europe NV
Brusselsesteenweg 502
1731 Zellik
Belgium