Ostatnia prosta eneloop expedition 2100

Ostatnia prosta eneloop expedition 2100

Wtorek, 17 października 2017 — Przed nami ostatnia prosta na drodze do Mediolanu: w piątek 20 października uczestnicy eneloop expedition 2100 dotrą do mety. Na zespół z najwyższym wynikiem oczekuje czek na 21 000 euro na szczytny, ekologiczny cel, w imię którego dana para bierze udział w konkursie. Uczestnicy po dotarciu na metę będą mogli naładować swoje baterie nową serią ładowarek od organizatora konkursu, Panasonic Energy Europe.

Europejska wyprawa z ekologicznym celem powoli się kończy; uczestnicy eneloop expedition 2100 z powodzeniem ukończyli swoje „City Stops” i koncentrują się na finiszu w Mediolanie. Zespoły mogą jeszcze poprawić swój wynik, pokonując rywali na Facebooku oraz podczas 2 ostatnich pojedynków i związanych z ekologią zadań. W tym tygodniu pokażą na stronie swojego zespołu, jak wygląda ich dzień podczas ekspedycji – zajrzymy za kulisy ich elektronicznego dziennika wyprawy.

Panasonic Energy Europe symbolicznie wypuszcza na rynek nową serię ładowarek do baterii eneloop tuż przed finałem konkursu. Nowy wachlarz produktów obejmuje 3 ładowarki do akumulatorów wielokrotnego ładowania eneloopinteligentną ładowarkę z wyświetlaczem LCD i portem USBbardzo pojemną ładowarkę na 8 akumulatorów AA lub AAA oraz kompaktową wersję ze złączem USB – dla osób często przemieszczających się. Akumulatory eneloop można ładować średnio do 2100 razy przy minimalnej utracie pojemności. Na początku tego miesiąca organizator konkursu wprowadził specjalną edycję akumulatorów eneloop w barwach ekspedycji.

W piątek 20 października Panasonic eneloop ogłosi zwycięzców na www.facebook.com/eneloopexpedition i www.eneloopexpedition.com.

 

O eneloop expedition 2100
eneloop expedition 2100 to najeżona zadaniami wyprawa przez Europę, trwająca 120 dni. Podczas konkursu trzeba przejść około 2100 km, a wyprawa zawdzięcza swoją nazwę trwałym akumulatorom eneloop od Panasonic, które można ładować średnio do 2100 razy. Trzy dwuosobowe zespoły, wyruszające z Wielkiej BrytaniiPolski i Danii, rywalizują ze sobą o darowiznę w wysokości 21 000 euro dla wybranej przez siebie organizacji zajmującej się ochroną środowiska. Organizacje wybrane przez pozostałe dwa zespoły dostaną zaś po 2100 euro.

Zespoły sponsorowane są przez Columbia Sportswear (odzież outdoorowa), Nordisk (sprzęt outdoorowy), Xiro (drony), Fairphone (smartfony przyjazne środowisku), T-mobile Austria (abonamenty telefonii komórkowej), Sparkle(kanały mediów społecznościowych), Adventure Food (żywność turystyczna), Husky (sprzęt outdoorowy) i Panasonic (urządzenia elektroniczne i baterie eneloop jako waluta).

BQ-CC61 eneloop charger
BQ-CC65 eneloop charger
BQ-CC63 eneloop charger
Facebook header
Team Red_1
Team Purple_1
Team Yellow_1
Team Red_2
Team Purple_2
eneloop expedition 2100 logo
3 expedition teams
Team Yellow_2
Julie Post Junior Content & PR Consultant at ARK Communicatie
Vicky Raman Brand Marketing Manager at Panasonic Energy Europe NV