Nowy energetyzujący konkurs!

Nowy energetyzujący konkurs!

Firma Panasonic i marka Angry Birds łączą siły

W ramach przygotowań do europejskiej premiery filmu Angry Birds, która odbędzie się 11 maja, fani gry przymierzają brwi, pióra i dzioby postaci z filmu Angry Birds. Dlaczego? Ponieważ chcą wziąć udział w wyjątkowym konkursie na sobowtóra jednego z bohaterów filmu Angry Birds zorganizowanym przez firmę Panasonic. Aby wygrać jedną ze wspaniałych nagród związanych z filmem Angry Birds, uczestnicy muszą zrobić sobie zdjęcie w przebraniu jednego z bohaterów filmu. 

Od 11 maja 2016 r. fani gry Angry Birds będą mogli śledzić przygody swoich ulubionych bohaterów w kinach. Firma Panasonic wspólnie z marką Angry Birds zorganizowała ten wyjątkowy konkurs, aby umilić fanom czas oczekiwania na premierę filmu. Uczestnicy mogą stworzyć swoje własne przebranie lub pobrać brwi, dzioby i inne akcesoria ze strony internetowej konkursu, aby przemienić się w swojego ulubionego bohatera.

Pierwszą nagrodą jest wycieczka do Chorwacji dla czteroosobowej rodziny. Do wygrania jest również wiele innych fantastycznych nagród związanych z filmem Angry Birds, w tym m.in. gumowe figurki Reda, Chucka i Bomba, zestawy do budowy i niszczenia Miasta Świń, a także stylowe słuchawki, okulary i torby z motywem z filmu Angry Birds. 

Więcej informacji można znaleźć pod adresem:https://angrybirds.panasonic-batteries.com/pl

Dodaj sobie energii z firmą Panasonic i marką Angry Birds

Współpraca marek Panasonic i Angry Birds daje firmie możliwość znacznego zwiększenia świadomości konsumentów na temat jej szerokiej gamy zaawansowanych rozwiązań akumulatorowych. Podobizny głównych bohaterów filmu — Reda, Chucka i Bomba — pojawiają się na wszystkich materiałach sprzedażowych i opakowaniach wraz z mottem firmy Panasonic „Power your day” (Dodaj sobie energii). Obejrzyj filmy promocyjne z bohaterami filmu Angry Birds:

Zastanawiasz się, dlaczego firma Panasonic Energy nawiązała współpracę z marką Angry Birds?
Chcesz się dowiedzieć skąd szybki Chuck czerpie tyle energii?
Dlaczego baterie firmy Panasonic pozwolą Ci osiągnąć więcej niż możesz sobie wyobrazić?
W jaki sposób baterie firmy Panasonic zapewniają dodatkową moc?

Ann-Sophie Cardoen ARK Communication
Vicky Raman Brand Marketing Manager, Panasonic Energy Europe NV
Więcej o Panasonic Energy Europe NV

O FIRMIE PANASONIC ENERGY EUROPE NV

Panasonic Energy Europe ma siedzibę w Zellik niedaleko Brukseli, w Belgii. Spółka jest częścią Panasonic Corporation, wiodącego globalnego producenta wyrobów elektronicznych i elektrycznych. Ogromne i długotrwałe doświadczenie firmy Panasonic w dziedzinie elektroniki użytkowej sprawiło, że firma jest dzisiaj największym producentem akumulatorów w Europie. Europejskie zakłady produkcyjne znajdują się w Tessenderlo w Belgii oraz w Gnieźnie. Panasonic Energy Europe dostarcza mobilne rozwiązania energetyczne do ponad trzydziestu krajów Europy. Bogata oferta produktów firmy obejmuje baterie wielokrotnego ładowania, akumulatory cynkowo-węglowe, alkaliczne i specjalne (takie jak cynkowo-powietrzne, fotolityczne, litowe, mikroalkaliczne, srebrowo-tlenkowe) oraz ładowarki. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.panasonic-batteries.com.

INFORMACJE O FIRMIE PANASONIC

Panasonic Corporation z siedzibą w Osace w Japonii jest firmą przodującą na świecie w dziedzinie opracowywania i wytwarzania wyrobów elektronicznych do szerokiej gamy zastosowań domowych, handlowych i przemysłowych. Na zakończenie roku obrotowego, 31 marca 2019 r., Panasonic odnotował skonsolidowaną sprzedaż netto w wysokości około 69,7 miliardów euro. Panasonic z oddaniem działa na rzecz tworzenia lepszego świata i lepszego życia, nieustannie przyczyniając się do rozwoju społeczeństwa i szczęścia ludzi na całym świecie. W 2018 roku firma świętowała setną rocznicę powstania. Więcej informacji o spółce i marce Panasonic znajdziesz na stronie www.panasonic.net.

Panasonic Energy Europe NV
Brusselsesteenweg 502
1731 Zellik
Belgium