Masz szansę spędzić czas z POWER RANGERS

Masz szansę spędzić czas z POWER RANGERS

30 lipca 2020 r., Zellik – Panasonic Energy oferuje fanom niepowtarzalną okazję odwiedzenia planu serialu POWER RANGERS, a nawet wystąpienia w nim w charakterze statysty. Prześlij swój film na stronie poweryourday.win i wygraj jedną z wielu nagród POWER RANGERS i Panasonic.

Co robisz, żeby być jak POWER RANGER w codziennym życiu? Rzucamy Ci wyzwanie – chcemy to zobaczyć. W czasie trwającej cały rok kampanii obejmującej limitowaną edycję zestawów baterii POWER RANGERS oraz internetowy konkurs masz okazję sprawdzić moc baterii Panasonic w swoich zabawkach i udowodnić nam, dlaczego to Ty zasługujesz na wizytę na planie serialu POWER RANGERS.

GO GO KANDYDACI!

Aby wziąć udział w konkursie, wejdź na stronę poweryourday.win. Możesz tam zamieścić swój film, obejrzeć zgłoszenia swoich przeciwników i podziwiać nagrody konkursowe.

Wzięcie udziału w konkursie jest możliwe dzięki czterem prostym krokom. Po pierwsze, nagraj krótki film. Wykaż się kreatywnością i przekonaj nas swoimi ukrytymi mocami lub bohaterskimi sztuczkami. Film możesz nagrać za pomocą telefonu lub innego urządzenia. Po drugie, prześlij swój film i wypełnij formularz na stronie internetowej. Po trzecie, profesjonalne jury obejrzy i oceni wszystkie filmy. Na koniec każdego etapu konkursu zostaną ogłoszeni zwycięzcy i zdobywcy drugiego miejsca.

Możesz także obejrzeć filmy swoich przeciwników na stronie internetowej i udostępnić własny film na Facebooku. GO GO POWER RANGERS! #poweryourday

WSPANIAŁE NAGRODY

Konkurs składa się z dwóch etapów: od kwietnia do października 2020 r. oraz od listopada 2020 do marca 2021 r. Uczestnicy pierwszego etapu mogą wygrać nagrodę główną, którą jest wizyta na planie serialu POWER RANGERS w egzotycznej lokalizacji. Obejmuje ona wyjątkową wycieczkę za kulisami, przeloty i zakwaterowanie w hotelu. Ponadto uczestnicy drugiego etapu mogą wystąpić w charakterze statystów w serialu POWER RANGERS*.

Kandydaci mogą zgłosić dwa filmy, po jednym na każdy etap konkursu. Skorzystaj z okazji i dwukrotnie spróbuj szczęścia!

Po zakończeniu każdego etapu konkursu zostanie wręczonych także 25 wspaniałych nagród za drugie miejsce. Są to zestawy obejmujące miecz POWER RANGERS Reactive Kata, maskę POWER RANGERS Beast Morphers oraz zestaw wysokiej jakości baterii marki Panasonic.

A to jeszcze nie koniec nagród! W czasie trwania całego konkursu każdego miesiąca dziesięciu uczestników otrzyma prezenty od POWER RANGERS i Panasonic. Aby wygrać jedną z nagród miesiąca, odpowiedz na dodatkowe pytanie w formularzu konkursowym. Każdego miesiąca uczestnik, który poda odpowiedź najbardziej zbliżoną do prawidłowej odpowiedzi, wygrywa miecz POWER RANGERS Reactive Kata i zestaw baterii Panasonic. Dziewięciu kolejnych uczestników otrzyma figurkę POWER RANGERS oraz zestaw baterii Panasonic.

W konkursie mogą wziąć udział osoby z 32 krajów europejskich. Wszystkie szczegóły dotyczące udziału w konkursie, warunków i nagród można znaleźć na stronie poweryourday.win

PANASONIC POWER

Jakość, moc i trwałość baterii Panasonic sprawia, że doskonale nadają się one do Twoich zabawek, w tym zabawek na baterie inspirowanych serialem POWER RANGERS.

Oprócz konkursu online zestawy baterii z edycji limitowanej można znaleźć w punktach sprzedaży Panasonic w całej Europie oraz w sklepach internetowych. Specjalny wzór pojawi się na opakowaniach baterii Panasonic EVOLTA, Pro Power i Everyday Power oraz na opakowaniach baterii litowych guzikowych często używanych w zabawkach. Zdobądź przedmioty kolekcjonerskie!

 


*Statyści nie mają kwestii mówionych. Nagrody mogą ulec zmianie ze względu na ograniczenia dotyczące podróży związane z epidemią koronawirusa.


2020_07_30_PR Power Your Day Competition-PL.pdf 111 KB 2020_07_30_PR Power Your Day Competition-PL.docx 38 KB
Story image

 

Więcej o Panasonic Energy Europe NV

O FIRMIE PANASONIC ENERGY EUROPE NV

Panasonic Energy Europe ma siedzibę w Zellik niedaleko Brukseli, w Belgii. Spółka jest częścią Panasonic Corporation, wiodącego globalnego producenta wyrobów elektronicznych i elektrycznych. Ogromne i długotrwałe doświadczenie firmy Panasonic w dziedzinie elektroniki użytkowej sprawiło, że firma jest dzisiaj największym producentem akumulatorów w Europie. Europejskie zakłady produkcyjne znajdują się w Tessenderlo w Belgii oraz w Gnieźnie. Panasonic Energy Europe dostarcza mobilne rozwiązania energetyczne do ponad trzydziestu krajów Europy. Bogata oferta produktów firmy obejmuje baterie wielokrotnego ładowania, akumulatory cynkowo-węglowe, alkaliczne i specjalne (takie jak cynkowo-powietrzne, fotolityczne, litowe, mikroalkaliczne, srebrowo-tlenkowe) oraz ładowarki. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.panasonic-batteries.com.

INFORMACJE O FIRMIE PANASONIC

Panasonic Corporation z siedzibą w Osace w Japonii jest firmą przodującą na świecie w dziedzinie opracowywania i wytwarzania wyrobów elektronicznych do szerokiej gamy zastosowań domowych, handlowych i przemysłowych. Na zakończenie roku obrotowego, 31 marca 2019 r., Panasonic odnotował skonsolidowaną sprzedaż netto w wysokości około 69,7 miliardów euro. Panasonic z oddaniem działa na rzecz tworzenia lepszego świata i lepszego życia, nieustannie przyczyniając się do rozwoju społeczeństwa i szczęścia ludzi na całym świecie. W 2018 roku firma świętowała setną rocznicę powstania. Więcej informacji o spółce i marce Panasonic znajdziesz na stronie www.panasonic.net.

Panasonic Energy Europe NV
Brusselsesteenweg 502
1731 Zellik
Belgium