eneloop świętuje swoje pierwsze — bardzo udane — dziesięciolecie

eneloop świętuje swoje pierwsze — bardzo udane — dziesięciolecie

W sobotę 19 marca br. firma Panasonic obchodziła dziesiątą rocznicę wprowadzenia na rynek ekologicznych akumulatorów eneloop. Z tej okazji zorganizowano wspaniałe przyjęcie urodzinowe w centrum Warszawy, które uświetniła spektakularna iluminacja. Rozdano również 6500 toreb z upominkami.

W ramach obchodów dziesiątych urodzin marki, zespół eneloop z firmy Panasonic, przygotował  tuż przy centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie prawdziwą niespodziankę! Zaprezentował  ogromną, 10-metrową instalację LED przedstawiającą logo eneloop. Przez cały dzień marka eneloop dostarczała odwiedzającym rozrywki i zabawy oraz zachwycała radosną atmosferą.

Warszawiacy, niezależnie od wieku, zatrzymywali się przy stoisku, aby otrzymać upominek: wyjątkowe rocznicowe zniżki na produkty eneloop i modne lampy LED, zasilane wiodącymi na rynku akumulatorami tej marki, dzięki czemu sami mogli od razu doświadczyć ich niepowtarzalnej mocy. Wręczono ich aż 6500! Podczas weekendu firma Panasonic oferowała również 30% zniżki na produkty eneloop we wszystkich sklepach RTV EURO AGD, Media Markt, Saturn i MAKRO w Polsce, jak również na zakupy w sklepie internetowym Panasonic.

Wszyscy chętni mogli również zrobić sobie zdjęcie z eneloopy, popularną maskotką marki. Przez cały dzień zespół eneloop przemieszczał się wśród tłumu na rozświetlonych elektrycznych deskorolkach, wręczając torby ze smakołykami i opowiadając o eneloop. Gdy zapadł zmrok, niezwykle kolorowe stoisko LED eneloop i jarzące się torby prezentowe przemieniły cały plac we wspaniałe kolorowe morze świateł.

Uczestnicy wydarzenia mogli zobaczyć jak bardzo eneloop wyprzedza konkurencję w trakcie akcji „GODZINA DLA ZIEMI”, która odbyła się tego samego wieczora. „GODZINA DLA ZIEMI” to globalna inicjatywa edukacyjna mająca na celu wzrost świadomości potrzeby ochrony naszej planety, organizowana przez World Wildlife Fund. Przez sześćdziesiąt minut, od godziny 20:30 do 21:30, ludzie na całym świecie gaszą światła. W Warszawie mieszkańcy mieli jednak przewodnika- akumulatory eneloop, które oświetliły im drogę.

Od 2005 roku szeroka gama innowacyjnych produktów wielokrotnego użytku eneloop wspiera ludzi
na całym świecie w coraz bardziej ekologicznym stylu życia. Akumulatory eneloop są wyjątkowe, ponieważ można je naładować i rozładować nawet 2100 razy oraz charakteryzują się niskim tempem samowyładowania. Ponadto są one wstępnie naładowane energią słoneczną, dzięki czemu można z nich korzystać od razu po zakupie. eneloop to akumulator przyszłości, który pozwała oszczędzać pieniądze i energię, a jego sukcesy będą dalej trwać przez nadchodzące dziesięciolecia.

eneloop event
eneloop event
eneloop event
eneloop event
eneloop event
eneloop event
eneloop event
eneloop event
eneloop event
eneloop event
eneloop
eneloop event
eneloop event
Julie Post Project Manager at ARK Communicatie
Vicky Raman Brand Marketing Manager at Panasonic Energy Europe NV