eneloop rzuca europejskim klientom wyzwanie w konkursie fotograficznym

eneloop rzuca europejskim klientom wyzwanie w konkursie fotograficznym

Aby lepiej rozpowszechnić wśród klientów wiedzę na temat ekologicznych akumulatorów eneloop, nadających się do recyklingu, firma Panasonic Energy Europe organizuje konkurs fotograficzny skoncentrowany wokół tematyki zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska.

Co roku na całym świecie zużywa się około 300 mln baterii, z czego w samej tylko Europie aż 90 tys. ton kończy jako odpady komunalne.

Z powodu troski o przyszłość środowiska, firma Panasonic Energy Europe opracowała rewolucyjny akumulator eneloop. Akumulator ten nie tylko można ładować nawet 2100 razy, ale jest on również fabrycznie naładowany energią słoneczną, dzięki czemu jest użyteczny natychmiast i posiada niskie tempo samorozładowania. Akumulator eneloop marki Panasonic daje klientom możliwość wyboru zupełnie nowego stylu życia: ekologiczny akumulator, który wraz z wymaganym przez klientów dużym zapasem energii, zapewnia im wiele korzyści ekonomicznych.

Pięć szans na wygraną
Aby zwiększyć poziom wiedzy klientów na temat akumulatorów eneloop, firma Panasonic zorganizowała międzynarodowy konkurs fotograficzny, który rozpoczął się 1 grudnia 2015 r., a zakończy się 31 grudnia 2016 r. Aby wziąć udział, należy wykonać zdjęcie o tematyce zrównoważonego rozwoju, przyrody, ochrony środowiska itp. — w powiązaniu z akumulatorami eneloop — i umieścić je w  galerii zdjęć. Uczestnicy konkursu mogą udostępniać swoje zdjęcia w mediach społecznościowych i zachęcać krewnych oraz znajomych do ich „polubienia”. Autor zdjęcia, które otrzyma największą całkowitą liczbę „polubień” w zakresie danego tematu, zdobędzie jeden z najnowszych, zaawansowanych technologicznie aparatów Panasonic, jak również zestaw akumulatorów eneloop z inteligentną i szybką ładowarką CC16. Dwaj autorzy zdjęć, które otrzyma największą liczbę głosów w danym kraju (z wyłączeniem głównego zwycięzcy), otrzymają zestawy akumulatorów eneloop z ładowarkami CC16.

W sumie jest to pięć osobnych konkursów fotograficznych, a każdy z nich skupia się na innym „zielonym” temacie. Pierwszym był „ORGANICZNY” (dotyczył rolnictwa ekologicznego oraz warzywników i ogrodnictwa miejskiego), który stał się także inspiracją dla najnowszej limitowanej edycji akumulatorów eneloop. Pierwszy konkurs zakończył się 2 lutego 2016 r. Zwycięzcą okazał się Hałaburda Andrzej, któremu w udziale przypadł fantastyczny aparat Lumix Smart Camera CM1 oraz zestaw akumulatorów eneloop z limitowanej edycji ORGANIC z ładowarką CC16. Trwający obecnie konkurs o tematyce „ZIMA”, zaczął się 3 lutego 2016 r, a zwycięzca zostanie wyłoniony 1 kwietnia 2016 r. Otrzyma on przepiękną kamerę dla aktywnych Panasonic HX-A1 i 2 zestawy akumulatorów eneloop pro z ładowarką CC16. Akumulatorek eneloop pro może być inspiracją dla tego drugiego tematu, ponieważ jest polecany do stosowania w ekstremalnie niskich temperaturach (-20°) i w urządzeniach wymagających dużych zapasów energii, takich jak stroboskopowe fotograficzne lampy błyskowe.

Chcesz podjąć wyzwanie? Prześlij swoje najlepsze ujęcie przez stronę https://photochallenge.panasonic-eneloop.eu/pl.

Julie Post Project Manager, ARK Communicatie
Vicky Raman Brand Marketing Manager, Panasonic Energy Europe NV
Więcej o Panasonic Energy Europe NV

O FIRMIE PANASONIC ENERGY EUROPE NV

Panasonic Energy Europe ma siedzibę w Zellik niedaleko Brukseli, w Belgii. Spółka jest częścią Panasonic Corporation, wiodącego globalnego producenta wyrobów elektronicznych i elektrycznych. Ogromne i długotrwałe doświadczenie firmy Panasonic w dziedzinie elektroniki użytkowej sprawiło, że firma jest dzisiaj największym producentem akumulatorów w Europie. Europejskie zakłady produkcyjne znajdują się w Tessenderlo w Belgii oraz w Gnieźnie. Panasonic Energy Europe dostarcza mobilne rozwiązania energetyczne do ponad trzydziestu krajów Europy. Bogata oferta produktów firmy obejmuje baterie wielokrotnego ładowania, akumulatory cynkowo-węglowe, alkaliczne i specjalne (takie jak cynkowo-powietrzne, fotolityczne, litowe, mikroalkaliczne, srebrowo-tlenkowe) oraz ładowarki. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.panasonic-batteries.com.

INFORMACJE O FIRMIE PANASONIC

Panasonic Corporation z siedzibą w Osace w Japonii jest firmą przodującą na świecie w dziedzinie opracowywania i wytwarzania wyrobów elektronicznych do szerokiej gamy zastosowań domowych, handlowych i przemysłowych. Na zakończenie roku obrotowego, 31 marca 2019 r., Panasonic odnotował skonsolidowaną sprzedaż netto w wysokości około 69,7 miliardów euro. Panasonic z oddaniem działa na rzecz tworzenia lepszego świata i lepszego życia, nieustannie przyczyniając się do rozwoju społeczeństwa i szczęścia ludzi na całym świecie. W 2018 roku firma świętowała setną rocznicę powstania. Więcej informacji o spółce i marce Panasonic znajdziesz na stronie www.panasonic.net.

Panasonic Energy Europe NV
Brusselsesteenweg 502
1731 Zellik
Belgium