Ekspedycja „eneloop expedition 2100” rozpocznie się już wkrótce

Ekspedycja „eneloop expedition 2100” rozpocznie się już wkrótce

Pięć drużyn jest już gotowych do konkurowania w pierwszej bitwie w ramach ekspedycji eneloop 2100: Facebook challenge”. Po tym ekscytującym wyzwaniu pozostaną tylko trzy drużyny. Tymczasem zakończył się już konkurs fotograficzny eneloop European Photo Challenge.

Wybór 5 drużyn do pierwszego wyzwania w ramach ekspedycji eneloop expedition 2100
Ekspedycja eneloop expedition 2100 to licząca 2100 km piesza wyprawa przez Europę, w której rywalizują ze sobą (docelowo) trzy dwuosobowe drużyny. Każda drużyna podąża wyznaczoną pieszą trasą przez Europę — wyruszając z Kopenhagi (Dania), Cambridge (Wielka Brytania) lub Poznania (Polska) — do mety znajdującej się w Mediolanie. Drużyny rywalizują o pierwszą nagrodę w wysokości 21 000 euro, która zostanie przekazana przez eneloop (Panasonic) na rzecz organizacji charytatywnej wybranej przez zwycięzców.

W dniu 28 kwietnia 2017 r., zostało ogłoszone 5 drużyn, które wezmą udział w pierwszym wyzwaniu, polegającym na zbudowaniu jak największej bazy fanów na stronie swojej drużyny na Facebooku w okresie od 1 maja do 1 czerwca. Dodatkowo drużyny muszą stworzyć kreatywne nagranie o mieście, z którego pochodzą i wypromować je za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zespoły zdobywają punkty za liczbę polubień na ich stronie, zaangażowanie ich fanów, a także kreatywność ich nagrania. Chcesz dowiedzieć się więcej o drużynach? Odwiedź naszą stronę internetową i stronę na Facebooku

Dwa z 5 zespołów zostaną umieszczone na liście rezerwowej, a pozostałe 3 drużyny zaprosimy na Dzień wprowadzający (Initiation Day) 7 czerwca,który odbędzie się w siedzibie firmy odpowiadającej za organizację wydarzenia, ARK Communication, w Rupelmonde (w Belgii). Zespoły zostaną powitane przez organizację (Panasonic Energy Europe oraz ARK) i sponsorów: m.in. Sparkle (wizualizacja treści w mediach społecznościowych), Adventure Food (błyskawiczne posiłki dla sportowców outdoorowych), Husky(firma specjalizująca się w produktach outdoorowych), Panasonic oraz Columbia Sportswear (odzież outdoorowa).

Drużyny otrzymają wyposażenie niezbędne podczas wyprawy — w tym zestawy demonstracyjne — a także wskazówki i porady, mające zapewnić skuteczne ukończenie wyzwania. Organizacje, z którymi powiązane są drużyny, zostaną potwierdzone w Dniu wprowadzającym, a zwycięskie zespoły zostaną ogłoszone 22 lipca, ale wcześniej uchylimy rąbka tajemnicy na naszej stronie internetowej oraz na Facebooku. Przygotuj się!

Konkurs fotograficzny eneloop European Photo Challenge” odniósł spektakularny sukces
Zakończył się ostatni konkurs eneloop: European Photo Challenge, który skupiał się na temacie przyjaznych środowisku akumulatorów eneloop firmy Panasonic i trwał od grudnia 2015 r. do marca 2017 r. Europejscy fotografowie przesłali nam swoje ulubione zdjęcia natury powiązane tematycznie z określonym motywem. Zdjęcia, które zdobyły największą liczbę polubień zostały nagrodzone. W konkursie wzięły udział następujące kraje: Belgia, Niemcy, Dania, Estonia, Francja, Wielka Brytania, Węgry, Włochy, Holandia, Polska, Luksemburg i Malta.

Przeprowadzono 6 edycji konkursu. W ramach każdej z nich wyłoniono dwóch zwycięzców w każdym kraju oraz jednego zwycięzcę nagrody głównej. Zwycięzcy krajowi zostali nagrodzeni zestawami baterii eneloop, zaś zwycięzca główny otrzymał większą nagrodę (kamerę oraz baterie) i zebrał pieniądze przeznaczone na cele organizacji zajmującej się ochroną środowiska. Do konkursu zostało zgłoszonych 3120 zdjęć. Spośród nich wyłoniono 117 zwycięzców, którzy zebrali łącznie 40 000 euro przekazanych przez eneloop na rzecz organizacji charytatywnych.

Skontaktuj się z nami
Ann-Sophie Cardoen Content & PR Consultant, ARK Communicatie
Vicky Raman Brand Marketing Manager, Panasonic Energy Europe NV
Ann-Sophie Cardoen Content & PR Consultant, ARK Communicatie
Vicky Raman Brand Marketing Manager, Panasonic Energy Europe NV
Więcej o Panasonic Energy Europe NV

O FIRMIE PANASONIC ENERGY EUROPE NV

Panasonic Energy Europe ma siedzibę w Zellik niedaleko Brukseli, w Belgii. Spółka jest częścią Panasonic Corporation, wiodącego globalnego producenta wyrobów elektronicznych i elektrycznych. Ogromne i długotrwałe doświadczenie firmy Panasonic w dziedzinie elektroniki użytkowej sprawiło, że firma jest dzisiaj największym producentem akumulatorów w Europie. Europejskie zakłady produkcyjne znajdują się w Tessenderlo w Belgii oraz w Gnieźnie. Panasonic Energy Europe dostarcza mobilne rozwiązania energetyczne do ponad trzydziestu krajów Europy. Bogata oferta produktów firmy obejmuje baterie wielokrotnego ładowania, akumulatory cynkowo-węglowe, alkaliczne i specjalne (takie jak cynkowo-powietrzne, fotolityczne, litowe, mikroalkaliczne, srebrowo-tlenkowe) oraz ładowarki. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.panasonic-batteries.com.

INFORMACJE O FIRMIE PANASONIC

Panasonic Corporation z siedzibą w Osace w Japonii jest firmą przodującą na świecie w dziedzinie opracowywania i wytwarzania wyrobów elektronicznych do szerokiej gamy zastosowań domowych, handlowych i przemysłowych. Na zakończenie roku obrotowego, 31 marca 2019 r., Panasonic odnotował skonsolidowaną sprzedaż netto w wysokości około 69,7 miliardów euro. Panasonic z oddaniem działa na rzecz tworzenia lepszego świata i lepszego życia, nieustannie przyczyniając się do rozwoju społeczeństwa i szczęścia ludzi na całym świecie. W 2018 roku firma świętowała setną rocznicę powstania. Więcej informacji o spółce i marce Panasonic znajdziesz na stronie www.panasonic.net.

Panasonic Energy Europe NV
Brusselsesteenweg 502
1731 Zellik
Belgium