Dzięki firmie Panasonic Thomas z Niemiec wygrywa wyjazd na pokaz Cirque du Soleil w Las Vegas

Dzięki firmie Panasonic Thomas z Niemiec wygrywa wyjazd na pokaz Cirque du Soleil w Las Vegas

Zellik, 4 lutego 2020 – Thomas B. z Niemiec wygrywa dwa bilety na najlepsze miejsca na przedstawienie Cirque du Soleil® w Las Vegas. W internetowym konkursie zorganizowanym przez Panasonic oraz Cirque du Soleil wzięło udział prawie 30 000 osób. Już wkrótce zwycięzcy wylecą do Las Vegas, aby zobaczyć światowej sławy pokaz i spędzić trzy noce w luksusowym hotelu.

Największy producent baterii w Europie, Panasonic Batteries, i globalna firma rozrywkowa organizująca przedstawienia na żywo, Cirque du Soleil, nawiązały wspaniałą współpracę. Zestawy baterii z edycji limitowanej i internetowy konkurs dały uczestnikom z całej Europy szansę na wygranie wyjazdu dla dwóch osób na przedstawienie Cirque du Soleil w Las Vegas.

W konkursie, który trwał od kwietnia do grudnia 2019 roku, wzięły udział 28 993 osoby z 28 europejskich krajów. Pierwszą nagrodę, czyli przelot w obie strony do Las Vegas, bilety na najlepsze miejsca na przedstawienie Cirque du Soleil oraz trzy noce w luksusowym hotelu dla dwóch osób, wygrał Thomas B. z Niemiec. W każdym tygodniu w czasie trwania konkursu pięciu uczestników otrzymywało nagrody od firmy Panasonic. Był to aparat fotograficzny, wolnoobrotowa wyciskarka do owoców, słuchawki, maszynka do przycinania brody/włosów i elektryczna szczoteczka do zębów.

TOTEM i eneloop – współpraca, która przyniosła niezwykłe korzyści

TOTEM, przedstawienie w wykonaniu Cirque du Soleil, i eneloop, seria akumulatorów firmy Panasonic, współpracują od lat z fantastycznymi wynikami. Oprócz akumulatorów eneloop do mikrofonów i odbiorników, technicy i artyści biorący udział w przedstawieniu TOTEM używają baterii guzikowych Panasonic CR2032 Lithium Coin do zasilania gitar. Andres Vasquez, główny inżynier dźwięku przedstawienia TOTEM, jest przekonany o mocy akumulatorów eneloop: „Przekonaliśmy się, że ich wytrzymałość jest wyjątkowa… Zachowują swoją moc nawet przez osiem miesięcy ciągłego używania i ładowania”. Kliknij, aby obejrzeć film.

Niezawodność i trwałość na najwyższym poziomie

W przypadku sprzętu elektronicznego w branży rozrywkowej, który musi obsługiwać występy dzień po dniu, noc po nocy, w trudnych warunkach, takich jak wysokie temperatury czy intensywny ruch, wydajność, niezawodność i trwałość mają kluczowe znaczenie. „W bardzo konkurencyjnym świecie przenośnych źródeł zasilania umożliwiających wielokrotne ładowanie, marka eneloop gwarantuje najwyższą jakość. Akumulatory były przez nas wielokrotnie testowane w czasie trasy. To produkt godny zaufania, nie ma co do tego żadnych wątpliwości”, mówi zastępca kierownika firmy w Corteo™. „W Corteo najczęściej używamy ich za kulisami, gdzie z wyjątkową niezawodnością dostarczają energię do reflektorów i latarek naszych techników, a także do niektórych elementów scenografii”.

Sześć przedstawień… i wciąż mnóstwo energii

Baterie firmy Panasonic towarzyszyły Cirque du Soleil już podczas sześciu tras po całym świecie. Dzięki współpracy obie grupy przewidują stały i zrównoważony rozwój baterii w branży rozrywkowej.

Oprócz zastosowania akumulatorów marki eneloop na potrzeby przedstawienia TOTEM i Corteo, produkty firmy Panasonic zasilają takie przedstawienia w wykonaniu Cirque du Soleil jak LUZIA™, Amaluna™, KURIOS™ – Gabinet Osobliwości czy KOOZA™. A współpraca stale się rozwija: Grupa Cirque du Soleil rozważa wykorzystanie produktów Panasonic w trakcie sześciu kolejnych tras, a także rozszerzenie zakresu produktów o baterie AAA i AA do laserowych wskaźników i dalmierzy oraz innych urządzeń.

Droga do bardziej zrównoważonego świata rozrywki

Grupa Cirque du Soleil, która w momencie powstania w 1984 roku liczyła zaledwie 20 artystów, na nowo zdefiniowała sztukę cyrkową i stała się światowym liderem w dziedzinie rozrywki na żywo. Obecnie artyści występują przez cały rok w miastach na całym świecie. Panasonic Batteries jest oddziałem Panasonic Corporation, jednego z największych, czołowych producentów artykułów elektronicznych na świecie.

Cirque du Soleil i Panasonic Batteries jednoczą się w dążeniu do zapewnienia swojej publiczności i klientom najwyższej jakości, jednocześnie okazując szacunek naszej planecie. Dzięki oficjalnej współpracy tych dwóch globalnych graczy świat robi krok w kierunku bardziej zrównoważonego przemysłu rozrywkowego.

Aby uzyskać więcej informacji na temat współpracy między Cirque du Soleil i Panasonic Batteries, odwiedź Panasonic Battery World YouTube Channel.

Story image
Story image
Story image
Story image
Story image
Story image
Story image
Story image
Story image
Story image
Press release eneloop Cirque du Soleil_PL.docx 44 KB Press release eneloop Cirque du Soleil_PL.pdf 82 KB

 

 

 

Więcej o APS NV

ABOUT APS NV

Advanced Power Solutions (formerly named Panasonic Energy Europe) is one of the leading suppliers of primary batteries in the European market, with a revenue of € 213 million in 2020. Our key products include alkaline, zinc carbon batteries as well as Ni-MH batteries and specialty batteries. We have two manufacturing facilities, one located in Belgium (Tessenderlo) and the other in Poland (Gniezno) which have a combined production volume of more than 1,800 million units in 2020. With a pan-European network, we sell our products in over 50 countries across Europe. For more information, please visit: www.panasonicbatteries.com.

APS NV
Brusselsesteenweg 502
1731 Zellik
Belgium